Ręczniki

W naszej ofercie znajdziecie ręczniki wykonane z bardzo różnych materiałów. Każdy surowiec różni się składem oraz technologią produkcji co determinuje jego zastosowanie.

We fryzjerstwie najbardziej popularne są ręczniki włókninowe, które dobrze chłoną wodę i dzięki odpowiednim włóknom są elastyczne co ułatwia np. zrobienie turbanu. Ręczniki włókninowe polecamy w trzech wersjach: gładkiej, z wytłoczeniem fali czy o strukturze dziurkowanej.

Ręczniki AIRLAID wykonane z grubej celulozy. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i chłonnością. Stosowane we fryzjerstwie do osuszania włosów, w gabinetach kosmetycznych jako podkłady do pedicure czy manicure. Doskonale odnajdą się również w przemyśle dzięki swoim właściwościom niepylącym.

Ręczniki celulozowe klejone, składające się z dwóch warstw celulozy to produkty które są dobrze znane gospodarstwom domowym, przemyśle czy motoryzacji. Zastosowany gofr gwarantuje wysoką chłonność i wytrzymałość naszych produktów. Wygodna perforacja pozwala na dowolne dozowanie ręcznika.

Ręczniki produkujemy w trzech standardowych rozmiarach:
MINI 40cm x 50cm
MIDI 40cm x 70cm
MAXI 50cm x 70cm
Występują w opakowaniach po 50 i 100 sztuk